MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåpöverdel 10469623
nr 1046 9623
Skåpöverdel
1800-tal, Allmoge, Dörrspeglar med originalmålning, längd: 102 cm, djup: 35 cm, höjd: 98 cm, delvis nyare bemålning
Kondition: slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 18 juli 2016
kl 19:46:40
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr